Czwórbój LA

W dniu 8 maja 2024 roku na stadionie ARMS przy ul. Prusa 6 w Siedlcach odbyły się zawody powiatowe w czwórboju lekkoatletycznym. Uczniowie z naszej szkoły pod opieką p. Ewy Sławińskiej i p. Pawła Kuligowskiego rywalizowali z ponad 25 drużynami z innych szkół z miasta oraz z powiatu ziemskiego.

Dziewczęta jak i chłopcy startowali w czterech konkurencjach: bieg na 60m, bieg na 600m – dz., 1000m – chł., rzut piłeczką palantową, skok w dal. W kategorii dziewcząt wzięło udział 14 drużyn. W klasyfikacji końcowej uplasowaliśmy  się na 11 miejscu w mieście. Chłopcy zaś zdobyli 13 i 16 miejsce na 16 startujących szkół siedleckich.

W punktacji  indywidualnej Tobiasz Kazimierczak zdobył 1 miejsce zdobywając 249 punktów,  spośród 145 startujących chłopców. W biegu na 60m Tobiasz zajął 2 miejsce uzyskując czas 8,59, w skoku w dal uplasował się na 3 miejscu z wynikiem 4,74 wśród  wszystkich startujących chłopców.

Skład reprezentacji: Amelia Czarnocka 6a, Beata Brzozowska 6a, Michalina Babicz 6b, Aleksandra Oksiejuk 6c, Julia Pietryka 6c, Julia Wadas 5b, Zofia Gajowniczek 4b,  Mikołaj Fryś 6a, Tobiasz Kazimierczak 6a, Krystian Mika 6c, Kacper Drabarczyk 5b, Cyprian Poławski 5b, Antoni Gorzkowski 4a, Fabian Krasy 4a, Olaf Olszewski 4a, Tymon Chodwiec 4b, Stanisław Stolarski 4b.

Serdecznie dziękujemy uczniom za zaangażowanie podczas zawodów.

Gratulujemy postawy i życzymy dalszych sukcesów.

Tekst i zdjęcia: E. Sławińska

Skip to content