Dwubój Nowoczesny

W dniu 16 maja 2014 r. uczniowie naszego gimnazjum pod opieką p. Ewy Gałęzowskiej i p. Pawła Kuligowskiego wystartowali w dwuboju nowoczesnym. Zawody obejmowały pływanie na dystansie 100 metrów i bieg na dystansie 1000 metrów. Po przeliczeniu wyników czasowych na punkty okazało się, że dziewczęta zajęły V miejsce, natomiast chłopcy zajęli VI miejsce. Indywidualnie Magdalena Kisielińska z klasy 3c zdobyła brąz, zajmując III miejsce w Międzypowiatowej Gimnazjadzie w dwuboju nowoczesnym.
Skład startujących drużyn:
Dziewczęta:
1. Magdalena Kisielińska 3c
2. Magdalena Pogonowska 3e
3. Justyna Fiodorow 3e
4. Kamila Jaworska 2e
Chłopcy:
1. Maciej Starczewski 3d
2.Jakub Naumow 2c
3. Bartosz Olszewski 2c
4. Antoni Woiński 1d

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content