I miejsce w Konkursie Pieśni Patriotycznej

Miło nam poinformować, że młodzież naszej szkoły zajęła I miejsce w Konkursie Pieśni Patriotycznej zorganizowanym przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Siedleckiej. Konkurs odbył się 11 listopada 2011 r. o godz. 19.00 w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach. Adresowany był do młodzieży szkół gimnazjalnych z terenu Diecezji Siedleckiej. Jego celem było podtrzymanie tradycji narodowych poprzez rozpowszechnienie znajomości pieśni patriotycznych. Młodzież miała do wyboru jedną spośród 10 piosenek. Zespół wokalny naszej szkoły w składzie: Michał Jastrzębski (3a), Seweryn Lach (3a), Grzegorz Męczyński (3a), Mikołaj Trzaskowski (3b), Edyta Kobylińska (3g), Magdalena Rosa (2c) wykonał brawurowo utwór „Serce w plecaku”. Jury jednogłośnie przyznało Nagrodę Główną – tablicę multimedialną dla szkoły, a dodatkowo mapę historyczną i godło.

Uczniów do konkursu przygotowała p. Małgorzata Rudnicka.

Skip to content