Lekcja szacunku, tolerancji i wrażliwości

Chcę płynąć pod prąd.
Być niepokonanym przez życie brutalne i nie zawsze przychylne ludziom innym…

Sebastian Baran

W środę, 8 lutego, uczniowie  klas : 1a i 1b wraz z wychowawcami uczestniczyli w spotkaniu z poetą Sebastianem Baranem. Pan Sebastian uczył się w murach naszej szkoły, jest absolwentem Szkoły Podstawowej nr 1. Jako poeta zadebiutował w 2000roku, jest laureatem wielu konkursów miejskich, regionalnych i ogólnopolskich. Gimnazjalistom zaimponował tym, że mimo swojej niepełnosprawności, jest człowiekiem otwartym, twórczym, potrafiącym cieszyć się każdym dniem. Panu Sebastianowi i jego tacie dziękujemy nie tylko za poezję, ale także za cenne rady, jak być wartościowym człowiekiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content