Szkoła Podstawowa nr 1

1 września 2017 r. rozpocznie się reforma oświaty. Obejmie ona również Państwa dzieci. Już teraz została zmieniona sieć szkół. W Siedlcach w miejsce wygaszanych gimnazjów zostaną utworzone szkoły podstawowe. Część uczniów z klas III i VI obecnych szkół podstawowych trafi do szkół nowo utworzonych. Nasza placówka Publiczne Gimnazjum nr 1 zostanie przekształcona w ośmioletnią Szkołę Podstawową nr 1. Na rok szkolny 2017/2018 do Szkoły Podstawowej nr 1 będą odbywały się zapisy do klasy I, IV i VII.
Do 3 kwietnia przedłużono termin składania wniosków przez rodziców uczniów klas III i VI, którzy zechcą przenieść swoje dzieci do szkół podstawowych tworzonych w budynkach likwidowanych gimnazjów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content