II miejsce w konkursie literackim

Miło nam poinformować, że uczeń klasy3a Damian Laprus zajął II miejsce w konkursie organizowanym przez Miejsko – Gminną Bibliotekę Publiczną im. Ireny Ostaszyk w Mordach.
Konkurs „List do Ireny Ostaszyk” był skierowany do dzieci, młodzieży i dorosłych z terenu całego kraju. Jego treść dotyczyła życia i twórczości patronki mordzkiej książnicy. Prace oceniała komisja, w skład której weszli: prof. ndzw. dr hab. Beata Walęciuk Dejneka – literaturoznawca, folklorystka, dyrektor Instytutu Filologii Polskiej i Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach, prof. ndzw. dr hab. Joanna Kuć – językoznawca, dialektolog, onomasta, pracownik naukowy Instytutu Filologii Polskiej i Lingwistyki Stosowanej U-PH w Siedlcach oraz Łukasz A. Wawryniuk – filolog polski, dyrektor Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej im. Ireny Ostaszyk w Mordach i Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Mordach, piszący pracę doktorską  o życiu i twórczości Ireny Ostaszyk.

Damianowi Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content