Pierwszy dzień wiosny

Dziś pierwszy dzień astronomicznej wiosny! Życzymy dużo słońca i szczęścia w odnajdywaniu pierwszych krokusów podczas wiosennego spaceru 🙂
Pierwszy dzień wiosny uczniowie naszej szkoły spędzili inaczej niż na co dzień. W hali OSiR przy ul. Prusa zostały rozegrane mecze w piłkę siatkową przez chłopców z klas sportowych pod kierunkiem p. M. Filimoniuka i p. E. Kożuchowskiego. Do rywalizacji zaprosiliśmy zespół siatkarzy z Publicznego Gimnazjum nr 3. Niespodzianką był występ cheerleaderek z zespołu Silence pod kierunkiem p. A. Tomczyk-Gajewskiej. Na zakończenie rozegrano mecz między nauczycielami PG1 a PG3, który dostarczył wielu emocji i wrażeń. Ze względu na szczytny cel meczu, czyli włączenie się w dzieło pomocy dzieciom z Afryki, uczniowie przekazali po symbolicznej złotówce jako bilet wstępu. Całe przedsięwzięcie to pomysł przewodniczącej SU Aleksandry Wysokińskiej i p. Agnieszki Karpińskiej. Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za kibicowanie, a p. M. Filimoniukowi za organizację spotkania sportowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content