Kolejny sukces w Samorządowym Konkursie Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”!

Dnia 6 kwietnia w Sali Białej odbyło się podsumowanie XXIII edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” Miasta Siedlce. Do tegorocznej edycji Konkursu zgłoszono 16 kandydatów z 7 siedleckich szkół. Uczniowie zaprezentowali się przed komisją, która podjęła decyzję o przyznaniu tytułu Laureata XXIII Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” ośmiu osobom, wśród których znalazła się uczennica naszej szkoły Aleksandra Wysokińska z klasy 3e. Samorządowy Konkurs Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” zainicjowany został dwadzieścia jeden  lat temu w Warszawie. Jego głównym celem jest upowszechnianie młodzieżowego wolontariatu, promowanie pozytywnych, prospołecznych postaw i działań młodzieży na rzecz najbliższego otoczenia: grupy rówieśniczej, sąsiadów, osiedla, klasy, szkoły.
Uczennicę do Konkursu przygotowały p. Agnieszka Karpińska i p. Bogumiła Panufnik. Gratulujemy Aleksandrze,  jej Rodzicom oraz nauczycielkom, które zaszczepiły w Oli chęć niesienia pomocy i bycia dobrym człowiekiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content