3 miejsce w Finale Międzypowiatowej Gimnazjady

Uczniowie naszej szkoły pod opieką pana Emila Kożuchowskiego 23.03.17 wzięli udział w Finale Międzypowiatowej Gimnazjady w piłce ręcznej. Drużyna Publicznego Gimnazjum  nr 1 rozegrała dwa mecze. Pierwszy mecz półfinałowy zakończył się przegraną z drużyną Krzeska, lecz mecz o 3 miejsce był rozgrywany ze znaną nam drużyna pierwszego etapu Gimnazjum Przesmyki. Rewanż był udany, ostatecznie zajmujemy 3 miejsce w regionie! Jest to historyczny wynik naszych szczypiornistów, ponieważ nikt dotychczas nie zaszedł tak wysoko w piłce ręcznej!
Wyniki:
Półfinał: G Krzesk – PG 1 Siedlce (32:14)
o 3 miejsce: PG 1 Siedlce – G Przesmyki (20:17)
Klasyfikacja końcowa:
1. G Krzesk
2. G Liw
3. PG 1 Siedlce
4. G Przesmyki
Skład drużyny: Szlaski Sebastian(3a), Parafiniuk Mikołaj(3a), Wieliczko Jacek (3a), Laprus Damian (3a), Omelańczuk Jakub (3a), Nowak Jakub (3b), Małczuk Mateusz (3b), Grzegorczyk Bartosz (3e), Tokarz Bartosz (3f), Lipiński Piotr (3f), Babulewicz Krystian (1b)
Fotografia: Magdalena Lipska (3c)
Gratulujemy i życzymy kolejnych udanych wyzwań!

Skip to content