I Międzyszkolne Dyktando Siedleckich Szkół Gimnazjalnych w języku angielskim i niemieckim

11 maja 2017 r. odbyło się uroczyste podsumowanie I Międzyszkolnego Dyktanda Siedleckich Szkół Gimnazjalnych w języku angielskim i niemieckim w Samorządowym Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach, które siedleccy gimnazjaliści pisali 27 kwietnia 2017 r. w murach Publicznego Gimnazjum nr 1 im Komisji Edukacji Narodowej w Siedlcach.
W dyktandzie, którego organizatorem było Publiczne Gimnazjum nr 1 w Siedlcach oraz Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach, wzięli udział przedstawiciele wszystkich gimnazjów, których organem prowadzącym jest Miasto Siedlce.
W kategorii język angielski I miejsce zajęła Anna Rutkiewicz z PG nr 5, II miejsce – Cezary Kobus z PG nr 5, III miejsce – Karolina Telacka z PG nr 6. Komisja przyznała również dwa wyróżnienia dla Karoliny Karaś i Małgorzaty Tokarskiej, uczennic z PG nr 4.
W kategorii język niemiecki I miejsce zajął Mateusz Karczewski z PG nr 5, II miejsce – Natalia Górska z PG nr 3, III miejsce – Dominika Laszuk z PG nr 5.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom dyktanda i ich opiekunom.
Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy za rok.
Organizatorzy

Dyktando zostało zorganizowane w ramach realizacji projektu „Język angielski kluczem do sukcesu” finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content