Występy tancerek

Zespół taneczny naszego gimnazjum „Silence” zaprezentował się na VII Festiwalu Kultury Chodów zajmując III miejsce w kategorii taniec nowoczesny na szczeblu wojewódzkim. Kolejny występ odbył się na  X Siedleckim Jarmarku św. Stanisława podczas prezentacji placówek oświatowych z terenu Siedlec. Natomiast zespół wystąpił na XXII Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej zajmując I miejsce.
Skład zespołu: Filimoniuk Magdalena 1a, Łasisz Maja 1a, Michalak Maja 1a, Sawicka Julia 1a,Sztetner Olivia 1a, Wójcik Iga 1a, Łyś Julita 1c, Duk Zuzanna 1d, Izdebska Paulina 1d, Łukasiuk Karolina 1d, Romaniak Alicja 1d, Sosnowska Joanna 1d, Malesa Klaudia 2a, Gajewska Natalia 2b, Narojek Nikola 2b, Urban Agnieszka 2b, Czarnocka Gabriela 2e, Mańkowska Kinga 3a, Raczyńska Weronika 3a, Roman Sandra 3a, Skowron Katarzyna 3a, Alicja Wojtowicz 3a.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content