Międzypowiatowa Gimnazjada w lekkoatletyce

W dniu 23.05.2017r. na stadionie ARMS  przy ul. Prusa 6 w Siedlcach  uczniowie naszego gimnazjum pod opieką p. Ewy Sławińskiej i p. Pawła Kuligowskiego reprezentowali szkołę na Międzypowiatowej Gimnazjadzie w lekkoatletyce. Startujący zawodnicy odnieśli kilka znaczących sukcesów, uzyskując  awans na  XIX Mazowieckie  Igrzyska Młodzieży  Szkolnej:
• Monika Mirosław z kl. 3b – w biegu na 800m – II miejsce
• Magdalena Jastrzębska z kl. 3b – w biegu na 400m – I miejsce
• Nikola Narojek z kl. 2b – w skoku wzwyż – II miejsce
• Piotr Lipiński z kl. 3f – pchnięcie kulą – II miejsce
• sztafeta olimpijska dziewcząt  w składzie – Magdalena Jastrzębska 3b, Monika Mirosław 3b, Aleksandra Hajduk 3b, Zuzanna Jońska 3a – I miejsce
• sztafeta dziewcząt 4×100 m (kl.I-II)  w składzie: Olga Stawska 2f, Nikola Narojek 2b, Julia Nowak 2c, Anna Wierzejska 2c – III miejsce – (sztafeta dziewcząt nie zakwalifikowała się na igrzyska -awans tylko pierwsze dwie )

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów 6 czerwca!

Skip to content