Klasy 1b i 2d na wycieczce szkolnej

19 maja uczniowie klas: 1b i 2d uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Warszawy. Pierwszym punktem programu był udział w Targach Książki na Stadionie Narodowym, gdzie wzięliśmy udział w warsztatach pt. „Chcę być kimś” prowadzonych przez autora 6 książek z zakresu rozwoju osobistego, społecznego i komunikacji dla dzieci i młodzieży, Mistrza Polski Przemówień Publicznych, Michała Zawadkę. Następnie udaliśmy się do siedziby FanEscape, aby w emocjonujących nastrojach rozwiązywać zagadki logiczne, kryminalne itp.
Wycieczka była okazją do integracji i dobrej zabawy a także do oddechu od obowiązków szkolnych.
Dzięki fachowej opiece nauczycielek: p. Małgorzaty Jaroszczyk,  p. Agnieszki Karpińskiej,p. Mariny Winogradowej oraz umiejętnościom pana kierowcy wszyscy szczęśliwie wróciliśmy do Siedlec.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content