Bal Gimnazjalny 2017

Niech żyje bal,
Bo to życie, to bal jest nad bale
Niech żyje bal,
Drugi raz nie zaproszą nas wcale
Orkiestra gra,
jeszcze tańczą i drzwi są otwarte…
Niech żyje bal Agnieszka Osiecka

Godziny spędzone na ćwiczeniu kroków poloneza, przygotowywaniu dekoracji, poszukiwaniach garniturów i wytwornych sukienek, układaniu menu… I wreszcie nadszedł ten wielki dzień!  Dnia 10 czerwca o godz. 16.00 w Publicznym Gimnazjum nr 1 im. KEN rozpoczął się uroczysty Bal Gimnazjalny Oficjalnego otwarcia balu dokonały wspólnie dyrektor szkoły, p. Magdalena Olszewska-Silna i zastępca przewodniczącej Rady Rodziców p. Iwona Wysokińska. W imieniu uczniów, przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, Aleksandra Wysokińska skierowała podziękowania pod adresem pani dyrektor, wychowawców, grona pedagogicznego, pracowników obsługi i administracji oraz rodziców. Zgodnie z tradycją kolejnym punktem programu było wykonanie przez trzecioklasistów dostojnego tańca poloneza – to chyba na ten moment z największą niecierpliwością czekali stremowani wykonawcy oraz ich nie mniej przejęci rodzice. Niejednej z obecnych na sali osób zakręciła się w oku łza ze wzruszenia i emocji. Jeszcze tylko pozowanie do pamiątkowych zdjęć i wszyscy mogli odetchnąć, rozluźnić się i rozpocząć zabawę. Bal gimnazjalny to dla trzecioklasistów moment równie radosny, jak i sentymentalny – przypomina, że ten dzień jest początkiem końca pewnego etapu – już za kilka dni opuszczą oni mury szkoły, rozpoczną swój lot ku dorosłości.
Szczególne podziękowania należą się wspaniałym Rodzicom zaangażowanym w organizację balu. Ten jedyny w swoim rodzaju wieczór z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci jako cudowne wspomnienie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content