Wielkie Igrzyska Ekologiczne

8 czerwca 2017 r. w Hali Sportowej Ośrodka Sportu w Siedlcach odbyły się Wielkie Igrzyska Ekologiczne z Zakładem Utylizacji Odpadów w Siedlcach. Naszą szkołę reprezentowały trzy drużyny z klas: 1a, 3a, 3b, 3e pod opieką pani Urszuli Borkowskiej. Konkurs składał się z dwóch części: teoretycznej, w której uczniowie odpowiadali na pytania  oraz sześciu konkurencji sprawnościowych. Z przyjemnością informujemy, że II miejsce  w Igrzyskach zajęła drużyna z klasy 1 a w składzie: Daniel Ceranka, Julia Hołubiuk, Piotr Kadej i Magdalena Romanowska. Uczniowie otrzymali atrakcyjne nagrody: plecaki, piłki do siatkówki i koszykówki, magnesy, koszulki ekologiczne oraz dyplomy, które wręczył prezes Zakładu Utylizacji Odpadów w Siedlcach – pan Mariusz Gruda. Pozostali uczestnicy dostali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content