Grupa teatralna naszego gimnazjum w spektaklu w języku angielskim

Dnia 14 czerwca 2017 roku na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce przy Centrum Kultury i Sztuki został zaprezentowany spektakl w języku angielskim pt. „Upiór rodu Canterville’ów”, na motywach opowiadania Oskara Wilde’a.
Spektakl przygotowała grupa teatralna z klasy 3a, 3b, 3e oraz 3f naszego gimnazjum. Przedstawienie mieli okazję zobaczyć wszyscy uczniowie naszej szkoły, a także zaproszone klasy wraz z  nauczycielami z zaprzyjaźnionych z naszym gimnazjum szkół: Szkoły Podstawowej nr 7, Publicznego Gimnazjum nr 3 oraz nr 2 w Siedlcach oraz Zespołu Szkolno-Wychowawczego w Strzale. W sumie spektakl obejrzało ponad 600 osób!
W przedstawieniu uczestniczyli również rodzice naszych młodych aktorów oraz zaproszeni goście – P. Iwona Orzełowska – zastępca Dyrektora Centrum Kultury i Sztuki, Scena Teatralna Miasta Siedlce, P. Mariusz Gruda – Prezes Zakładu Utylizacji Odpadów w Siedlcach oraz przedstawiciele TV Wschód (oto materiał). Cieszymy się, że nasi goście pomimo wielu obowiązków zawodowych znaleźli czas, aby wspólnie z nami obejrzeć efekty kilkumiesięcznej pracy naszych podopiecznych.
Dziękujemy Dyrekcji oraz wszystkim pracownikom Centrum Kultury i Sztuki za okazaną pomoc i życzliwość oraz za możliwość zaprezentowania naszego przedstawienia na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce.
Przede wszystkim jednak dziękujemy naszym uczniom  za pracę i zaangażowanie w przygotowanie przedstawienia w języku angielskim.

Monika Walęcka i Małgorzata Ponikowska

Przedstawienie zostało przygotowane w ramach realizacji projektu „Język angielski kluczem do sukcesu” finansowanego ze środków  Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content