Klasa 1b na wyjeździe na łono natury

W środę, 14 czerwca,  klasa 1b uczestniczyła  w wyjeździe integracyjnym. Uczniowie wraz z wychowawczynią i panią Agnieszką Tomczyk – Gajewską przebywali w gospodarstwie Państwa Zienkiewiczów w Huszlewie koło Łosic. Swój pobyt na łonie natury rozpoczęliśmy od przejażdżki po lesie, podczas której mogliśmy pooddychać świeżym powietrzem, posłuchać śpiewu ptaków i skosztować poziomek prosto z krzaka. Pan Zienkiewicz, znany w okolicy myśliwy, pokazał nam paśniki dla zwierząt, wytłumaczył, do czego służy lizawka i opowiadał o codziennych obowiązkach leśnika/ gajowego. Następnie rozpaliliśmy ognisko i piekliśmy kiełbaski. Potem graliśmy w piłkę, rozmawialiśmy, robiliśmy zdjęcia. Po całorocznym trudzie nauki ten dzień spędziliśmy beztrosko i  bardzo miło.

Państwu Zienkiewiczom dziękujemy za zaproszenie i za gościnę.
Uczniowie klasy 1b wraz z wychowawczynią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content