Podsumowanie konkursów o tytuł „Najlepszego Sportowca” i „Najlepszą klasę pod względem aktywności fizycznej”

W rywalizacji na najlepszego sportowca naszej szkoły udział wzięło 225 uczniów.  Zawodów za które można było zdobyć punkty było 35, z czego 16 w pierwszym semestrze a 19 w drugim.
Punkty za zawody w których uczestniczyli uczniowie naszej szkoły były przydzielane na bieżąco, a zawody w których uczestniczyli były punktowane według ustalonego regulaminu. W pierwszej dziesiątce rankingu znalazło się 5 dziewcząt i 5 chłopaków (ranking).
Walka o zwycięstwo była bardzo zacięta a zawodnicy z czołówki tabeli zaciekle walczyli o każdy punkt.  Na trzecim stopniu podium znalazła się Sitkowski Filip z klasy 2C który wyprzedził Piotra Lipińskiego z klasy 3F o jeden punkt. Walka o miejsce pierwsze praktycznie od początku trwała między dziewczętami z klasy 3B. Ostatecznie Jastrzębska Magda wyprzedziła Monikę Mirosław o 5 punktów i to ona może się cieszyć z tytułu „Najlepszego Sportowca Szkoły”.
Warto odnotować iż Magda Jastrzębska wystartowała w 12 zawodach w których zdobyła 228 punktów, druga Monika Mirosław wystartowała w 14 zawodach i łącznie zdobyła 223 punktów. Sitkowski Filip zdobył 127 punktów jednak wystartował tylko w 12 zawodach.
Ranking na „Najlepszego Sportowca Szkoły” cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Dzięki przyznawanym punktom uczniowie z większym zaangażowaniem podchodzili do zawodów sportowych i do reprezentowania szkoły.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, za emocje których doświadczyliśmy na zwodach i zapraszamy do uczestnictwa w rankingu w następnym roku szkolnym.

Najlepsza klasa pod względem aktywności fizycznej.

Skip to content