Koniec roku klas trzecich

Co dzień, gdy przejdziesz próg, jest tyle dróg, co w świat prowadzą
I znasz, sto mądrych rad, co drogę w świat, wybierać radzą
I wciąż ktoś mówi ci, że właśnie w tym, tkwi sprawy sedno
Byś mógł, z tysiąca dróg, wybrać tę jedną
Wojciech Młynarski

22 czerwca zebraliśmy się, by pożegnać klasy trzecie, które w tym roku szkolnym opuszczają mury szkolne. W uroczystości oprócz uczniów klas trzecich wzięło udział grono pedagogiczne pod przewodnictwem pani dyrektor Magdaleny Olszewskiej-Silnej i pani wicedyrektor Jadwigi Chomackiej. Była również obecna przewodnicząca Rady Rodziców pani Iwona Wysokińska i wielu rodziców naszych uczniów. Część artystyczną przygotowały klasy 3a i 3b pod opieką pani Małgorzaty Woźnicy i pani Urszuli Borkowskiej. Słowami poetów uczniowie podziękowali nauczycielom za wysiłek włożony w ich edukację. Występy uczniów wzbogacił utwór  w wykonaniu mamy naszego ucznia pani Marleny Uziębło. Podczas uroczystości przekazano sztandar przedstawicielom młodszych klas. Od przyszłego roku opiekę nad sztandarem przejmuje obecna klasa 2b. Pani dyrektor Magdalena Olszewska-Silna oraz wychowawcy wręczyli nagrody i świadectwa uczniom, którzy w mijającym roku szkolnym wyróżnili się w nauce i zachowaniu. W tym roku najlepsze wyniki uzyskała klasa 3a. Średnia ocen wyniosła aż 4,5. Podczas uroczystości wręczono również nagrody dla najlepszych sportowców.
Kochani uczniowie, nadszedł już czas, by wyruszyć w dalszą drogę. Życzymy Wam samych sukcesów i wierzymy, że nigdy nie zapomnicie, że ważny jest każdy człowiek. Dziękujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content