Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Dnia 23 czerwca 2017r. uczniowie klas pierwszych i drugich zakończyli rok szkolny 2016/2017. Po mszy świętej nastąpiła szkolna uroczystość z udziałem pani dyrektor Magdaleny Olszewskiej-Silnej , pani wicedyrektor Jadwigi Chomackiej, grona pedagogicznego  i przewodniczącej Rady Rodziców pani Ewy  Łyś. Uroczystość zaszczycili rodzice naszych uczniów.  Wychowawcy podziękowali im za wkład pracy włożony w życie klasy i szkoły. Głównymi bohaterami byli uczniowie, którzy  otrzymali świadectwa z wyróżnieniem , nagrody książkowe i dyplomy. Część artystyczną przygotowała klas 1a. Wysłuchaliśmy wielu piosenek  wykonanych przy akompaniamencie gitary, na której grała Gabriela Wnorowska. Wiersze były podsumowaniem rocznych zmagań z nauką i pokonywaniem trudów dnia codziennego. Uczniowie z radością pożegnali rok szkolny, życząc sobie udanych i bezpiecznych wakacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content