Integracja klas siódmych

Dnia 3 października 2017 r. uczniowie wszystkich klas 7 pod opieką wychowawców – p. Urszuli Borkowskiej, p. Sławomira Strusa i p. Doroty Kępy wybrali się na wycieczkę integracyjną. W planach miał się odbyć wyjazd do wioski indiańskiej Grala, lecz z powodu niesprzyjającej pogody udaliśmy się do kina na film pt. „Tarapaty”. Produkcja wzbudziła wielkie zainteresowanie wśród młodzieży, a w niektórych momentach przerażenie. Po interesującym seansie filmowym poszliśmy do kręgielni „Factory 157”. Gra wzbudziła wielkie emocje i rywalizacje międzyklasowe. Miło spędziliśmy czas grając w kręgle, a po zabawie zgłodnieliśmy i zjedliśmy pizzę. Deszcz przestał padać, a my z uśmiechem wróciliśmy do domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content