Sztafetowe biegi przełajowe

3.10.2017r nad zalewem Muchawka w Siedlcach uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Agnieszki Tomczyk – Gajewskiej, p. Mirosława Filimoniuka wzięli udział w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych organizowanych przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Siedlcach. Sztafeta dziewcząt 10x800m w składzie: Niewiadomska Amelia 7c, Wójcik Iga 2a, Lewczuk Amelia 2b, Siekierka Maja 2b, Szczygielska Justyna 2c, Łukasiuk Karolina 2d, Remiszewska Gabriela 2d, Kobylińska Joanna 2f, Grabarska Emilia 3f, Stawska Olga 3f zajęła III miejsce. Sztafeta chłopców 10x1000m w składzie: Kadej Piotr 2a, Izdebski Sebastian 2b, Zienkiewicz Szymon 2b, Łupiński Mikołaj 2c, Kruk Michał 3c, Pelc Mateusz 3c, Romaniak Kacper 3c, Sawicki Sebastian 3c, Sitkowski Filip 3c, Strzaliński Dawid 3c, Szymaniuk Łukasz 3c, zajęła IV miejsce. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content