Papieskie kremówki 2017

16 października 2017 roku Młodzieżowy Wolontariat oraz nauczyciele katecheci zorganizowali odbywającą się od kilku lat akcję „Papieskie kremówki”. Wzięło w niej udział 15 klas naszego gimnazjum. Przepyszne ciasta upiekli uczniowie z klasy: IVa, IVb,VIIa, VIIb, VIIc szkoły podstawowej i IIa, IIb, IId, IIe, IIf, IIIa, IIIb, IIIc, IIId, IIIe gimnazjum. Najbardziej przedsiębiorczy okazali się uczniowie klasy IId, bo udało im się zebrać największą sumę pieniędzy, aż 95 zł, drugie miejsce pod względem zebranej kwoty zajęła klasa IVa, a trzecie Koło Misyjne naszego gimnazjum. W sumie zebraliśmy 862 złotych i 12 groszy. Przekazane one zostaną na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która pomaga młodzieży zdolnej ale ubogiej. Szczególne uznanie należy się naszym młodszym kolegom z klas czwartych, którzy pomimo, że była to ich pierwsza akcja poradzili sobie znakomicie.
Wszystkim klasom serdecznie dziękujemy i zapraszamy do akcji za rok!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content