Międzyklasowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1

W dniu 12.10.2017 nauczyciele wychowania fizycznego po raz piąty zorganizowali w naszej szkole Międzyklasowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1.
W turnieju uczestniczyły cztery drużyny, złożone z uczniów poszczególnych klas. Mecze trwały po 10 minut, a zespoły grały systemem „każdy z każdym”. Po niezwykle emocjonujących pojedynkach udało się określić miejsca poszczególnych klas.
Wyniki turnieju:
Czwarte miejsce przypadło klasie 2D, zanotowali oni jeden remis oraz dwie porażki, trzecie miejsce na podium, dzięki odniesieniu dwóch remisów, przypadło klasie 2C.
Klasa 3B pomimo tego, iż wystąpiła w czteroosobowym składzie, grała bardzo ambitnie i bez kompleksów. Niestety pierwszy mecz w turnieju i bezpośrednia porażka z klasą 2B, przesądziła o zajęciu II miejsca. Najsilniejszy skład a zarazem najbardziej stabilną formę wykazali się uczniowie klasy 2B i to oni mogą się szczycić wygraniem V turnieju o Puchar Dyrektora SP1.
Klasa 2B wystąpiła w następującym składzie: Dawid Nazarczuk, Sebastian Izdebski, Maciek Skup, Tomek Wełdycz, Kamil Chibowski, Szymon Zienkiewicz, Kacper Biegun, Marcel Wójcik.
Osoby które wystąpiły w turnieju zdobyły punkty do rankingu na najlepszego sportowca szkoły, a drużyny otrzymały punkty do rankingu na najlepsza klasę.
Wszystkim startującym serdecznie dziękujemy, gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w następnych turniejach.

Skip to content