11 Listopada Święto Niepodległości

Uroczystości obchodów 99. rocznicy odzyskania Niepodległości rozpoczęła w naszym mieście Msza święta, sprawowana przez bpa Kazimierza Gurdę w kościele św. Józefa. Po niej, licznie zgromadzona młodzież i mieszkańcy Miasta, w asyście pocztów sztandarowych siedleckich szkół, urzędów, instytucji, związków zawodowych, stowarzyszeń i organizacji kombatanckich przemaszerowali na Plac Wolności, gdzie pod pomnikiem kontynuowano uroczystości. Odśpiewano hymn państwowy, odczytano apel pamięci, oddano salwę honorową i złożono kwiaty.
W uroczystościach miejskich naszą szkołę reprezentował poczet sztandarowy z klasy 3c i 3d pod opieką pani dyrektor Magdaleny Olszewskiej-Silnej, pani Katarzyny Ozdoby, pani Ewy Wysockiej, pana Pawła Kuligowskiego oraz pana Andrzeja Wojtowicza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content