Miastu na Urodziny

Poezja – wzruszenie i powiew,
który w trzech kropkach
mieszka za przecinkiem.
Czesław Miłosz

8 czerwca 2017 młodzież naszej szkoły wzięła udział w Plenerowych Warsztatach Poetyckich pod hasłem „Józef Piłsudski – Niepodległa…” Efekty pracy młodych twórców mogliśmy usłyszeć 14 listopada 2017 r. w Sali Białej na poplenerowym podsumowaniu twórczości literackiej ph. Miastu na Urodziny. Wśród wyróżnionych utworów znalazły się wiersze uczennic klasy 3b- Leny Miler i Agnieszki Urban. Uczestnicy spotkania mogli również wysłuchać patriotycznych pieśni w wykonaniu Zespołu Sweet Angels pod kierownictwem Edyty Wójcik.
Spotkanie przygotowała Siedlecka Grupa Literacka „Witraż” MOK, Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach oraz Siedleckie Stowarzyszenie Literackie „Witraż” w Siedlcach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content