Mistrzostwa Siedlec w pływaniu

10 listopada 2017r. na pływalni w SP nr 8 w Siedlcach odbyły się Otwarte Mistrzostwa Siedlec w pływaniu im. Marii Żyburowej. Były one jedną z kilku imprez sportowych towarzyszących obchodom 99 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Naszą szkołę reprezentowało ośmioro zawodników pod opieką p. A. Tomaszewskiej,  którzy startowali w jednej kategorii rocznik 2002-2004.  Sukcesem okazał się start Klaudii Rombel z kl. 2c, która pokonała wszystkie zawodniczki na dystansie 50 m stylem dowolnym i zdobyła I miejsce. Na tym samym dystansie płynęła również Julia Hołubiuk z kl. 2a, która wywalczyła III miejsce. Dziewczęta otrzymały medale, dyplomy i pamiątkowe koszulki.
Pozostałe wyniki: Maja Michalak z kl. 2a – 16 miejsce st. dowolnym oraz 11 miejsce stylem klasycznym, Karolina Niedźwiecka z kl. 2d – 19 miejsce st. dowolnym, Mikołaj Łupiński z kl. 2c – 10 miejsce st. dowolnym oraz 8 miejsce st. klasycznym, Konrad Bareja z kl. 7c – 27 miejsce st. dowolnym, Maja Soszyńska z kl. 7c – 12 miejsce st. klasycznym, Klaudia Rombel z kl. 2c – 14 miejsce st. klasycznym,   Miłosz Kisieliński z kl. 7c – 14 miejsce st. klasycznym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content