Uliczne Biegi Niepodległości

W dniu 11 listopada 2017 r. młodzież naszej szkoły pod opieką p. Agnieszki Tomczyk – Gajewskiej i p. Anety Tomaszewskiej wzięła udział w Ulicznych Biegach Niepodległości, zorganizowanych przez Siedlecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki. Biegacze rywalizowali na trasie w centrum miasta, ze startem i metą na ul. Pułaskiego przy Urzędzie Miasta Siedlce.
Dziewczęta i chłopcy mieli do pokonania dystans 600m lub 1000 m. Nagrody w postaci koszulek przyznawano dla zawodników którzy zajęli miejsca 1-20. Indywidualnie I miejsce zajął Adam Świętochowski z kl. 4b oraz Maja Siekierka z kl. 2b gimnazjum – III miejsce, oboje otrzymali pamiątkowe dyplomy i puchary.
Pozostali uczestnicy biegu : Natan Jurzyk 4a, Alicja Olczak 7a, Klaudia Myrcha 7b, Maja Soszyńska 7c, Wiktoria Wielogórska 7c, Justyna Chibowska 7c, Maja Michalak 2a, Aleksandra Boruta 2d, Justyna Szczygielska 2c, Karolina Łukasiuk 2d, Amelia Lewczuk 2b, Julia Łopacińska 2b, Natalia Nazarczuk 2b, Bartłomiej Bareja 3e.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content