Szkolny Konkurs Plastyczny „Maryja widziana oczami dziecka”

regulamin

zgoda rodziców

Włączając się w przeżywanie Jubileuszu 100-lecia Objawień Matki Bożej w Fatimie oraz 300-lecie Koronacji Obrazu Matki Bożej na Jasnej Górze i 140 rocznicę objawień Matki Bożej w Gietrzwałdzie zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym.
Konkurs zostanie przeprowadzony 27 listopada w Szkole Podstawowej nr 1 im. KEN w formie malowania „na żywo” w godz. od 12.45 do 14.25
W konkursie uczestniczą dzieci z klas I i IV Szkoły Podstawowej nr 1 im. KEN w Siedlcach
Zadanie konkursowe polega na ukazaniu  poprzez ekspresję plastyczną postrzegania przez dziecko Maryi – Matki Bożej i Jej roli w życiu dziecka.

• Temat dla uczniów klasy I – „Maryja Matką Pana Jezusa”
  • Temat dla uczniów klas IV – „Moje spotkanie z Maryją”

Zgłoszenia chętnych uczniów przyjmuje do czwartku 23 listopada pani Małgorzata Bieluga.
Szczegóły znajdują się w regulaminie dostępnym w formie elektronicznej lub papierowej w klasach I i IV oraz u katechetki pani Małgorzaty Bielugi.
Zapraszamy serdecznie.