Siedlce – Miasto na „5”

TV Wschód od stycznia br. emituje program z cyklu Siedlce – Miasto na „5”, który prezentuje siedleckie szkoły podstawowe. Dnia 24 listopada 2017 r. telewizja zawitała do naszej szkoły. Dziennikarka z kamerą uczestniczyła w lekcji angielskiego w klasie językowej, podziwiała młodych siatkarzy z klasy sportowej, odwiedziła szkolną bibliotekę, wzięła udział w warsztatach ekologicznych pt. „Ekologia z klasą”. Na koniec obserwowała niecodzienną akcję pisania listów przez wolontariuszy do chorych dzieci. Zapoznała się z akcjami i osiągnięciami Wolontariatu Młodych.
Reportaż o Szkole Podstawowej nr 1 z cyklu Siedlce – Miasto na „5” zostanie wyemitowany w Telewizji Wschód dnia 28 listopada, we wtorek po wiadomościach o godz. 16.00. Gorąco zachęcamy do oglądania reportażu.
Dziękuję wszystkim uczniom i nauczycielom biorącym udział w nagraniu programu.

Dyrektor Szkoły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content