Konkurs Języka Niemieckiego „LUST AUF LESEN?”

W dniu 24 listopada 2017r. odbył się w naszej szkole etap szkolny I Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego „Lust auf Lesen?”, który został zorganizowany przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego. Test składał się z części leksykalno-gramatycznej i części sprawdzającej rozumienie tekstu czytanego, opartego w całości na treści lektury pt.: „ Neue Freunde” Sarahy Fleer.
A oto wyniki:
I m Mariola Nowak z kl. 3b
II m Katarzyna Moczydłowska z kl. 3b
III m Lena Miler z kl. 3b
IV m Agnieszka Urban z kl. 3b
Miło nam poinformować, że uczennice zakwalifikowały się do etapu regionalnego, który odbędzie się 11 stycznia 2018r.
Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie!

Ewa Jurzyk-Niedziółka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content