NIEMIECKI NA SPORTOWO

W dniu 8 grudnia 2017r. gościliśmy w naszej szkole p. Annę Kizeweter, lektorkę ze szkoły języka niemieckiego „Deutsche Schule”, która przeprowadziła warsztaty językowe w klasie 7c.
Tę wizytę zawdzięczamy Gabrieli Guzek, Mai Soszyńskiej i Wiktorii Wielogórskiej. Uczennice klasy 7 c wzięły udział w konkursie na najładniejszą latarenkę zorganizowanym przez Deutsche Schule a ich praca zdobyła zaszczytne III m. Nagrodą w konkursie oprócz dyplomów, które osobiście wręczył nasz gość, było przeprowadzenie w klasie laureatów zajęć językowych.
Lekcja odbyła się na korytarzu a uczniowie poszerzali zasób słownictwa, biorąc udział w zabawach i grach językowych. Młodzież z klasy 7c, jak na klasę sportową przystało, z ogromnym zapałem i zaangażowaniem uczestniczyła w zajęciach opartych na rywalizacji i współzawodnictwie. Ta niecodzienna lekcja języka niemieckiego bardzo podobała się uczniom i na pewno na długo pozostanie w ich pamięci.

Dziewczynom gratulujemy a p. Kizeweter dziękujemy za wyjątkową lekcję.
Iwona Kuć
Ewa Jurzyk-Niedziółka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content