Szkolne konkursy z języka niemieckiego

W grudniu 2017 r. zainteresowani uczniowie naszej szkoły mogli wziąć udział w dwóch konkursach z języka niemieckiego. Dnia 18 grudnia odbył się Szkolny Konkurs Leksykalny. Uczniowie mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę z zakresu słownictwa związanego z zimą oraz Świętami Bożego Narodzenia. Oto wyniki:
Wyniki Konkursu Leksykalnego:
I m Mariola Nowak z kl. 3b i Magdalena Romanowska z kl. 2a
II m Katarzyna Moczydłowska z kl. 3b
III m Agnieszka Urban z kl. 3b
Ponadto chętni uczniowie wzięli również udział w konkursie na najładniejszą kartkę świąteczną z życzeniami w języku niemieckim wykazując się dużo pomysłowością i talentem artystycznym. Prace zostały nagrodzone ocenami celującymi oraz bardzo dobrymi.
Najładniejsze kartki świąteczne zostały wyeksponowane w sali nr 22.
Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie oraz gratulujemy zwycięzcom.

Nauczyciele jęz. niemieckiego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content