Mazowiecki program stypendialny

Dnia 10 stycznia 2018 r. o godz. 13.00 w siedzibie  Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli, przy ulicy Świętojerskiej 9 w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie umów stypendialnych i dyplomów najzdolniejszym uczniom z Mazowsza w ramach projektu Mazowiecki program stypendialny  dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka. Umowy stypendialne najzdolniejszym wręczył Marszałek Województwa Mazowieckiego, pan Adam Struzik.
Najlepszą stypendystką z subregionu siedleckiego jest uczennica naszej szkoły, Magdalena Romanowska z klasy 2a. Opiekunem uczennicy jest nauczycielka języka angielskiego, pani Dorota Socik.
Gratulujemy Magdalenie i jej Rodzicom, życzymy dalszych sukcesów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content