IX Festiwal Kolęd i Pastorałek „Kolędowe Serce Mazowsza 2018”

Serdecznie zapraszamy na KONCERT GALOWY 2 lutego 2018 r. (piątek), godz. 18.00, sala widowiskowa „Podlasie” Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach, ul. Sienkiewicza 63

Zespół wokalno instrumentalny z SP1 pod kierunkiem pani Małgorzaty Rudnickiej zajął III miejsce podczas przesłuchań wojewódzkich do IX Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Kolędowe Serce Mazowsza 2018”. Zmagania konkursowe trwały dwa dni w poniedziałek etap powiatowy, w środę wojewódzki. Koncert laureatów w piątek o godz. 18.00 zapraszamy. Skład zespołu:
1. Chazan Katarzyna
2. Kadej Piotr
3. Olczak Maja
4. Pura Mikołaj
5. Skup Maciej
6. Surmacz Agnieszka
7. Wnorowska Gabriela
8. Wojtczuk Kamila
9. Wojcik Marcel
10. Wujek Paulina

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content