Srebrny medal Mazowsza na XXIV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży

W dniach 07-11.02.2018 r. uczennica naszej szkoły – na co dzień trenująca w MKK11 Siedlce – Maja Olczak z kl. 7c, reprezentowała województwo mazowieckie w koszykówce dziewcząt rocznik 2004 podczas turnieju finałowego XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieżowej „Podkarpackie 2018”, który w tym roku odbył się w Stalowej Woli. Podczas pięciodniowych zmagań kadra koszykarek w grupie B wygrała dwa spotkania (z woj. łódzkim i woj. zachodniopomorskim), jedno spotkanie przegrała (z Wielkopolską). Dało to awans do półfinału z pierwszej lokaty. Wygrana w półfinale z woj. dolnośląskim otworzyła dziewczynom walkę o złoty medal. Niestety, w wielkim finale koszykarki poniosły porażkę z kadrą Pomorza, ostatecznie zajęły II miejsce, zdobywając srebrny medal. Swoją pełną zaangażowania grą pokazały, że są jednym z dwóch najlepszych zespołów w Polsce w roczniku 2004.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content