Pływackie sukcesy

7 marca 2018 r. w Parku Wodnym w Siedlcach odbyły się drużynowe i indywidualne zawody w pływaniu. Naszą szkołę reprezentowało 7 dziewcząt i 6 chłopców pod opieką p. A. Tomaszewskiej i p. M. Filimoniuka. Nasz występ zakończył się ogromnym sukcesem, dziewczęta zdobyły 5 medali indywidualnych oraz jeden drużynowy, natomiast chłopcy – 3 medale indywidualne.  Uczniowie  reprezentujący szkołę wywalczyli 14 awansów na szczebel rejonowy, który odbędzie się 26 marca w Mińsku Mazowieckim.
Ze złotymi medalami wróciły: Olczak Maja (50m stylem grzbietowym), Hołubiuk Julia (50m stylem grzbietowym), Rombel Klaudia ( 50m stylem dowolnym).
II miejsce zajęła Soszyńska Maja (50m stylem dowolnym) oraz sztafeta dziewcząt w składzie: Hołubiuk Julia, Olczak Maja, Niedźwiecka Karolina, Michalak Maja, Rombel Klaudia, Soszyńska Maja.
Na trzecim stopniu podium stanęli: Hołubiuk Julia (50m stylem dowolnym), Łupiński Mikołaj dwa razy (50m stylem grzbietowym i 50 stylem klasycznym).
Awans na szczebel rejonowy uzyskali wszyscy medaliści oraz Rombel Klaudia (IV m stylem grzbietowym), Michalak Maja (V m stylem grzbietowym, V m stylem dowolnym, V m stylem klasycznym),  Soszyńska Maja (IV m stylem klasycznym),  Olczak Maja (V m stylem klasycznym), Kisieliński Miłosz (V m stylem klasycznym).
W zawodach pływackich w klasach młodszych naszą szkołę reprezentowało dwóch  uczniów klasy IV b Kajetan Tomaszewski i Adam Świętochowski. Awans na szczebel rejonowy uzyskał Adam zajmując IV miejsce stylem grzbietowym na dystansie 25m.

WSZSTKIM DZIĘKUJEMY ZAUDZIAŁ I GRATULUJEMY WYNIKÓW!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content