Sukces Magdaleny Romanowskiej w II Diecezjalnym Konkursie Biblijnym

13 marca w Katolickiej Szkole Podstawowej im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Siedlcach odbył się rejonowy etap II Diecezjalnego Konkursu Biblijnego. W tym roku uczestnicy odkrywali zbawczą obecność Chrystusa w Ewangelii wg św. Marka.
W zmaganiach konkursowych naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy II a – Magdalena Romanowska. Znalazła się w zaszczytnym gronie 5 finalistów, którzy awansowali do etapu diecezjalnego.
21 kwietnia 2018 roku przyjdzie jej rywalizować z dwudziestoma czterema najlepszymi uczestnikami konkursu z terenu całej Diecezji Siedleckiej.
Magdalenie serdecznie gratulujemy, życzymy światła Ducha Świętego, szczególnie na czas przygotowań oraz sukcesu w finale na szczeblu diecezjalnym.
Mamy nadzieję, że w roku Jubileuszu 200 lat Powstania Diecezji Siedleckiej czas przeznaczony na spotkanie z Bogiem w Jego Słowie będzie owocował obfitym błogosławieństwem i doświadczeniem Jego miłującej obecności.
W przygotowaniach konkursowych Magdalenę wspierała katechetka p. Małgorzata Bieluga.