Ósma Siedlecka Gospeliada

W dniu 22.03.2018 r. w auli Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli odbyły się przesłuchania konkursowe Ósmej Siedleckiej Gospeliady, organizowanej co roku przez I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa, Szkołę Podstawową nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej oraz Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli, wszystkie instytucje z siedzibą w Siedlcach.
Uczniowie zostali przesłuchani w trzech kategoriach wiekowych (7-11, 12-15, 16-19); z podziałem na solistów oraz zespoły muzyczne. Dzisiejsze zmagania konkursowe były doskonałą szansą dla dzieci i młodzieży, aby wykazać się talentami wokalnymi, muzycznymi, scenicznymi a przede wszystkim językowymi, albowiem wszyscy wykonawcy zaprezentowali swoje utwory w języku angielskim.
Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż do grona laureatów koncertu finałowego, który odbędzie się 26.04.2018 r. w CKiS Scena Teatralna Miasta Siedlce, zakwalifikowali się uczniowie z naszej szkoły. Są to: Zofia Wielogórska (kl.4b), która wykonała utwór Heal the World – Michaela Jacksona oraz zespół muzyczny w składzie: Kamila Wojtczuk (kl.2d), Paulina Wujek (kl.2e) i Marcel Wójcik (kl. 2b) z utworem Say something – A big great World.
Serdecznie gratulujemy i już trzymamy kciuki za występy finałowe.

Katarzyna Michalak
Weronika Paczuska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content