Spektakl profilaktyczny

Dnia 22 marca br. gościliśmy w naszej szkole, po raz kolejny, Pana Piotra Ślęzaka z Interwencji Artystycznej Alpmim z Krakowa. Uczniowie klas I, IV i VII mieli okazję obejrzeć bajkę pt. Spotkanie w realu”. Spektakl profilaktyczny poruszał problem życia pod presją, bycia popularnym w wirtualnym świecie i cyberprzemocy.
Do bajki dla uczniów klas VII aktorzy przeprowadzili godzinny warsztat, który dotyczył budowania poczucia własnej wartości i odpowiedzenie na pytanie „Czy dzisiejsze portale społecznościowe budują nasze poczucie wartości? Co znaczy być popularnym?”.
Spektakl spotkał się z ciepłym przyjęciem, szczególnie przez najmłodszych uczniów. Uczył budowania realnego poczucia wartości dziecka, modyfikowania niepożądanych lub nieodpowiednich zachowań młodych ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content