Siatkarskie rozgrywki

Międzyklasowy turniej w piłkę siatkową zaliczany do klasyfikacje na „najlepsza klasę” odbył się dnia 5 kwietnia na hali sportowej naszej szkoły.
Do turnieju przystąpiły 4 drużyny, wśród których prym wiodła klasa 2c. Wygrała ona wszystkie pojedynki i zdobyła pierwsze miejsce. Drugie miejsce z jedną porażką przypadło klasie 7c, a na najniższym miejscu na podium rozgrywki skończyła klasa 2a. Tuż za podium uplasowała się klasa 2d.
Duże słowa uznania należą się klasie 2a i 2d, które pomimo tego, że do turnieju zapisały się klasy sportowe o profilu piłki siatkowej to jednak nie zrezygnowały i walczyły o jak najkorzystniejszy rezultat.
Klasę 2C reprezentowali: Piotr Piekart, Dawid Strzaliński, Mikołaj Łupiński, Przemysław Szulawa, Artur Chmielak, Kamil Paprocki, Przemysław Walas, Kuba Patoleta, Olek Pietrzykowski.
Wszystkim dziękujemy za udział, gratulujemy zwycięskiej klasie i zapraszamy na kolejne odsłony konkursu na „najlepsza klasę”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content