Wielkie Igrzyska Ekologiczne z ZUO

W dniach 10 – 13 kwietnia 2018 r. w Hali Sportowej Ośrodka Sportu w Siedlcach odbyły się Wielkie Igrzyska Ekologiczne z Zakładem Utylizacji Odpadów w Siedlcach. Naszą szkołę reprezentowały  drużyny z klas: 1a, 4a, 4b, 7a, 7c oraz 2a, 3c i 3f. Konkurs składał się z dwóch części: teoretycznej, w której uczniowie odpowiadali na pytania  teoretyczne oraz trzech konkurencji sprawnościowych. Z przyjemnością informujemy, że III miejsce  w kategorii klas VI-VII SP w Igrzyskach zajęła drużyna z klasy 7c w składzie:  Maja Olczak, Maja Soszyńska, Krystian Potera i Damian Składanowski.  Uczniowie wygrali atrakcyjną nagrodę – 4 dniową wycieczkę do Krakowa w dniach 23-26 kwietnia. Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.

Więcej informacji o Igrzyskach znajdziecie tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content