Dzień Świadomości Autyzmu

Dnia 24 kwietnia obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Świadomości Autyzmu, który miał na celu podniesienie świadomości społecznej i propagowanie wiedzy na na ten temat. Uczniowie podczas krótkiego przekazu dowiedzieli się czym jest autyzm. Z okazji tego dnia zorganizowany został konkurs plastyczny na ciekawy plakaty pt. „Zrozumieć autyzm”, a prace można było podziwiać na tablicy znajdującej się przy świetlicy szkolnej. Na znak solidarności z autystami w szkole zorganizowano akcję „Na niebiesko dla autyzmu”. W ten oto sposób solidaryzowaliśmy się z osobami dotkniętymi autyzmem.a przedstawiciele klas, młodsi uczniowie na czele z Panią dyrektor zebrali się na boisku szkolnym, aby puścić balony w niebo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content