Targi Edukacyjne i prezentacje artystyczne

XI Siedlecki Jarmark św. Stanisława, który odbył się w dniach 11-12 maja 2018 r. w Siedlcach to impreza o charakterze targowo-wystawienniczym, wychodząca naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom lokalnych twórców i rzemieślników, posiadających bogaty dorobek kulturowy, nieeksponowany dotychczas na ponadlokalnym poziomie.
Ponadto, już tradycyjnie, pierwszego dnia Jarmarku w piątek, odbyły się Targi Edukacyjne siedleckich placówek oświatowych, podczas których nasza szkoła miała możliwość zaprezentowania się z najlepszej strony, aby zachęcić młodzież do wyboru właśnie naszej placówki.
Uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Agnieszki Tomczyk-Gajewskiej zaprezentowali piosenkę i taniec nowoczesny: Amelia Zbucka kl. 4a piosenka pt.”Malutkim i tym większym”, Kamila Wojtczuk 2d i Paulina Wujek 2e zaśpiewały w duecie utwór pt. „Say something”, Marcel Wójcik 2b piosenkę pt.”Nie mogę ci wiele dać.”
Zespół taneczny SILENCE zatańczył taniec nowoczesny: Marcelina Karolewska 7a, Magdalena Filimoniuk 2a, Piotr Kadej 2a, Maja Michalak 2a, Julia Sawicka 2a, Olivia Sztetner 2a, Iga Wójcik 2a, Karolina Łukasiuk 2d, Natalia Janaszek 3a, Klaudia Malesa 3a, Nikola Narojek 3b, Agnieszka Urban 3b, Gabriela Czarnocka 3e, Julia Duk 3e, Angelika Magnuszewska 3e

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content