Ostatnia prosta

Dnia 24 kwietnia roku bieżącego w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 odbył się przedostatni turniej międzyklasowy zaliczany do klasyfikacje na „Najlepsza klasę”.
Do zawodów zgłosiło się 4 drużyny, dwie ze szkoły podstawowej oraz dwie z klas gimnazjalnych. Turniej rozegrany został systemem „każdy z każdym”. Zostało rozegranych 6 pojedynków a po podliczeniu wyników okazało się że trzecie miejsce zajęła klasa 4b, wyprzedzając swoich rówieśników z klasy 4a. W bezpośrednim pojedynku o pierwsze miejsce klasa 2c pokonała klasę 2d i to ona zajęła 1 miejsce oraz zdobyła 10 pkt. do rywalizacji w konkursie na „Najlepsza klasę”
Przed zaplanowanym ostatnim turniejem w klasyfikacji prowadzi klasa 2c przed 2d i te obie klasy maja szansę na ostateczny tryumf. Jest to możliwe dlatego, że ostatni turniej jest punktowany podwójnie a wiec do zdobycia przez zwycięzcę jest aż 20 punktów.
Między resztą zespołów klasowych rozegra się finisz o miejsca na podium, dlatego też serdecznie zapraszamy na ostatni z turniejów który zostanie rozegrany 12 czerwca o godzinie 14.30.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content