Z okazji Dnia Dziecka na najmłodszych uczniów naszej szkoły czekały różne atrakcje

W piękny słoneczny majowy dzień dzieci z klasy 1a i 4b wyjechały na wycieczkę do Kazimierza Wielkiego. Na miejscu czekała na nie niezapomniana przygoda.
Przygotowana przez przewodników gra terenowa, połączona z lekcją historii okazała się wielkim zaskoczeniem. Zadania, które czekały na dzieci w połączeniu z lekcją historii, wywołały zachwyt i uśmiech na ich twarzach. Ostatnim punktem zwiedzania był rejs po Wiśle.
Poza wycieczką pierwszoklasiści uczestniczyli w warsztatach plenerowych zorganizowanych przez Galerię Kultura. Dzieci zostały podzielone na grupy artystów malarzy. Każda z grup miała za zadanie namalowania wybranej architektury w Parku Aleksandria. Zaangażowanie i powstałe obrazy wywoływały dumę na twarzach najmłodszych, a prezenty które czekały na nie z okazji Dnia Dziecka sprawiły, że na takie dni warto było czekać cały rok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content