Konkurs Wejściówka 2018 rozstrzygnięty!

W VI Konkursie „Wejściówka 2018”, zorganizowanym przez I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Siedlcach w dniu 12 maja br. udział wzięło 63 gimnazjalistów (32 w kategorii biologiczno-chemicznej i 31 w kategorii matematyczno-fizyczno-informatycznej).
Wyniki kategorii matematyczno-fizyczno-informatycznej:

Lokata Nazwisko Imię Szkoła Opiekun 
2 Romaniak Kacper SP nr 1 w Siedlcach Pani Katarzyna Ozdoba
4 Miler Lena SP nr 1 w Siedlcach Pani Elżbieta Kołtuniak
Pani Edyta Ilczuk

Wyróżnieni uczestnicy Konkursu są zaproszeni wraz z opiekunami do I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Prusa w Siedlcach dnia 13 czerwca 2018 r. na godzinę 14:00. Podczas spotkania zostaną wręczone dyplomy, nagrody i wyróżnienia.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content