Podsumowanie II Międzyszkolnego Dyktanda Siedleckich Szkół Podstawowych w języku angielskim i niemieckim

4 czerwca 2018 roku odbyło się uroczyste podsumowanie II Międzyszkolnego Dyktanda Siedleckich Szkół Podstawowych (oddziały gimnazjalne) w języku angielskim i niemieckim. Uroczystość miała miejsce w Samorządowym Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach.
W dyktandzie, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 1 w Siedlcach oraz Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach, wzięli udział przedstawiciele wszystkich szkół podstawowych z oddziałami gimnazjalnymi, których organem prowadzącym jest Miasto Siedlce.
W kategorii język angielski I miejsce zajęła Karolina Karaś z SP nr 8, II miejsce – Maksymilian Pleszczyński z SP nr 8, III miejsce – Joanna Irzykiewicz z SP nr 3. Komisja przyznała również wyróżnienie dla Klaudii Nachster, uczennicy z SP nr 5.
W kategorii język niemiecki I miejsce zajął Adam Chomiuk z SP nr 3, II miejsce – Mariola Nowak z SP nr 1, III miejsce – Agata Kryń z SP nr 3.
„>Uroczystość uświetniły swoimi występami uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 1, Angelika Kozioł, Maryna Izdebska, Paulina Wujek oraz Kamila Wojtczuk, które wykonały piosenki w języku angielskim i niemieckim.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom dyktanda i ich opiekunom.
Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy za rok.
Organizatorzy

Dyktando zostało zorganizowane w ramach realizacji projektu „Język angielski kluczem do sukcesu” finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content