Agnieszka Szczepańska laureatką XXIV samorządowej edycji Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” Miasta Siedlce i wyróżniona w ogólnopolskiej edycji tego konkursu.

Uczennica klasy IIa Agnieszka Szczepańska przystąpiła w tym roku do XXIV edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” organizowanym pod patronatem miasta Siedlce.  Otrzymała ona tytuł laureata. W tym roku do konkursu zgłoszono 14 uczniów z siedleckich szkół. Musieli oni zaprezentować się przed komisją konkursową, która wyłoniła zwycięzców. Agnieszka oprócz tytułu laureatki na szczeblu samorządowym, otrzymała zaszczyt reprezentowania Siedlec na szczeblu ogólnopolskim. Przesłuchania do tego szczebla odbyły się w Warszawie, gdzie konkurowała z 200 osobami z całej Polski. W dniach 8-10 czerwca w Trzebnicy odbyła się uroczysta ogólnopolska gala podsumowująca ten konkurs. Nasza uczennica otrzymała tam wyróżnienie.

Gratulujemy jej serdecznie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content