Rowery na jubileusz

Już po raz siódmy szkoła podstawowa nr 2 im. Gabriela Narutowicza zorganizowała rajd rowerowy „Łączy na Dwójka”. W rajdzie uczestniczyło kilkanaście szkół z miasta Siedlce. Uczestniczyli w nim uczniowie wygasających gimnazjów oraz młodzież ze szkól podstawowych.
Dnia 7 czerwca z boiska szkolnego szkoły podstawowej nr 2 pod eskorta policji wyruszyliśmy do Domu Pracy Twórczej „Reymontówka” w miejscowości Chlewiska.
Nasza szkołę reprezentowało pięcioro uczniów ze szkoły podstawowej: Maja Soszyńska, Maja Olczak, Hubert Pluta, Michał Skorupski z klasy 7c oraz Bartosz Domański z klasy 7a.
Na miejscu otrzymaliśmy poczęstunek, ciepłe kiełbaski, ciasto oraz ciepłe napoje. Po poczęstunku odbył się konkurs sprawności rowerowej. Najlepszym uczestnikiem tego konkursu został Hubert Gruda, otrzymał on pamiątkowy dyplom oraz nagrody rzeczowe.
Następnie rajd został „rozwiązany” i każda ze szkól różnymi trasami wróciły do swoich szkół.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content